Bezpłatna komunikacja miejska ZTM podczas Śląskiego Festiwalu Nauki

Data publikacji: 30.11.2022

Wystarczy pobrać bezpłatny kupon, by 4 i 5 grudnia podróżować na wydarzenia związane ze Śląskim Festiwalem Nauki za darmo.

Tegoroczna edycja Śląskiego Festiwalu Nauki odbywać się będzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 4 i 5 grudnia uczestnicy wydarzenia, którzy pobiorą specjalny kupon, będą mogli korzystać ze wszystkich połączeń autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych bezpłatnie.

Podczas tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki przewidziano wiele atrakcji, w tym wykłady, warsztaty i pokazy naukowe.

Specjalny kupon uprawniający do bezpłatnych przejazdów można znaleźć tutaj. 

Najnowsze informacje
Grafika: POP w Katowicach tymczasowo nieczynny
POP w Katowicach tymczasowo nieczynny

25 czerwca z powodów technicznych Punkt Obsługi Pasażera przy ul. Barbary 21a w Katowicach będzie tymczasowo nieczynny. Zapraszamy do pozostałych punktów. Przepraszamy pasażerów za te utrudnienia.

Grafika: Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM
Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM

Wraz z końcem roku szkolnego w komunikacji miejskiej Transport GZM zaczną obowiązywać wakacyjne rozkłady jazdy. Dzięki wprowadzanym przez gminy i Zarząd Transportu Metropolitalnego zmianom m.in. łatwiej będzie dojechać do popularnych kąpielisk. Poza tym na atrakcje związane z transportem zbiorowym mogą liczyć miłośnicy zabytkowych pojazdów.