Bezpłatna komunikacja miejska ZTM podczas Śląskiego Festiwalu Nauki

Дата публікації: 30.11.2022

Wystarczy pobrać bezpłatny kupon, by 4 i 5 grudnia podróżować na wydarzenia związane ze Śląskim Festiwalem Nauki za darmo.

Tegoroczna edycja Śląskiego Festiwalu Nauki odbywać się będzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 4 i 5 grudnia uczestnicy wydarzenia, którzy pobiorą specjalny kupon, będą mogli korzystać ze wszystkich połączeń autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych bezpłatnie.

Podczas tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki przewidziano wiele atrakcji, w tym wykłady, warsztaty i pokazy naukowe.

Specjalny kupon uprawniający do bezpłatnych przejazdów można znaleźć tutaj. 

Остання інформація
Графіка: Bezpłatnie autobusem, tramwajem, czy trolejbusem? Wystarczy pobrać kupon
Bezpłatnie autobusem, tramwajem, czy trolejbusem? Wystarczy pobrać kupon

Uczestnicy niedzielnego meczu rozgrywanego pomiędzy drużynami Zagłębie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich połączeń komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM. Wystarczy mieć przy sobie bilet wstępu i specjalny kupon.

Графіка: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Sosnowiec - sporo zmian w komunikacji tramwajowej
Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Sosnowiec - sporo zmian w komunikacji tramwajowej

Początek kwietnia przyniesie szereg zmian w organizacji ruchu tramwajowego na trasach łączących Katowice i Chorzów, Katowice i Sosnowiec oraz Świętochłowice i Chorzów. W jednych miejscach ruch tramwajów zostanie wznowiony, w innych wstrzymany. Wszystko to związane jest z realizacją zadań inwestycyjnych prowadzonych przez spółkę Tramwaje Śląskie S.A.