Bezpłatna komunikacja miejska ZTM podczas Śląskiego Festiwalu Nauki

Дата публікації: 30.11.2022

Wystarczy pobrać bezpłatny kupon, by 4 i 5 grudnia podróżować na wydarzenia związane ze Śląskim Festiwalem Nauki za darmo.

Tegoroczna edycja Śląskiego Festiwalu Nauki odbywać się będzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 4 i 5 grudnia uczestnicy wydarzenia, którzy pobiorą specjalny kupon, będą mogli korzystać ze wszystkich połączeń autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych bezpłatnie.

Podczas tegorocznej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki przewidziano wiele atrakcji, w tym wykłady, warsztaty i pokazy naukowe.

Specjalny kupon uprawniający do bezpłatnych przejazdów można znaleźć tutaj. 

Остання інформація
Графіка: Masz bilet na mecz Zagłębia? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz Zagłębia? Nie płacisz za podróż

Kibice, którzy wybierają się na mecze Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Łęczna i Stalą Rzeszów będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.

Графіка: GZM zacieśnia współpracę z katowickim lotniskiem
GZM zacieśnia współpracę z katowickim lotniskiem

Już wiadomo, gdzie na lotnisku w Pyrzowicach powstanie stacja ładowania autobusów elektrycznych. Lokalizację ustalili przedstawiciele Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego, GZM oraz PKM Świerklaniec. Możliwość ładowania „elektryków” na lotnisku ułatwi funkcjonowanie linii metropolitalnych, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Metropolii i turystów.