Bezpłatne przejazdy dla uczestników święta Metropolii

Data publikacji: 27.06.2023

1 i 2 lipca wszyscy uczestnicy święta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii będą mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami, tramwajami i trolejbusami. Wystarczy pobrać specjalny bilet.

Z okazji szóstych urodzin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii przygotowano ponad 130 mikrowypraw po regionie oraz jedno wydarzenie specjalne. W związku z tym wszyscy uczestnicy święta GZM mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów pojazdami jeżdżącymi pod szyldem Zarządu Transportu Metropolitalnego. Wystarczy pobrać odpowiedni bilet, który dostępny jest na stronie https://kierunekgzm.pl/, w zakładce "Bezpłatny transport".

Szczegóły wydarzenia można znaleźć tutaj: https://kierunekgzm.pl/program/.

Najnowsze informacje
Grafika: POP w Katowicach tymczasowo nieczynny
POP w Katowicach tymczasowo nieczynny

25 czerwca z powodów technicznych Punkt Obsługi Pasażera przy ul. Barbary 21a w Katowicach będzie tymczasowo nieczynny. Zapraszamy do pozostałych punktów. Przepraszamy pasażerów za te utrudnienia.

Grafika: Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM
Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM

Wraz z końcem roku szkolnego w komunikacji miejskiej Transport GZM zaczną obowiązywać wakacyjne rozkłady jazdy. Dzięki wprowadzanym przez gminy i Zarząd Transportu Metropolitalnego zmianom m.in. łatwiej będzie dojechać do popularnych kąpielisk. Poza tym na atrakcje związane z transportem zbiorowym mogą liczyć miłośnicy zabytkowych pojazdów.