Bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy WOŚP

Дата публікації: 25.01.2023

Oprócz licytacji, w ramach kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, oferujemy bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy. Aby podróżować autobusami, tramwajami i trolejbusami podczas kontroli wystarczy okazać identyfikator i specjalny kupon.

29 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórki prowadzone są na walkę z sepsą. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia wraz z Zarządem Transportu Metropolitalnego włączają się w akcję. Oprócz licytacji, które można znaleźć tutaj: Zestaw gadżetów od ZTM! - Aukcje WOŚP - Allegro.plMiejskim autobusem po torze! (1) - Aukcje WOŚP - Allegro.pl, przygotowaliśmy bezpłatne przejazdy. W dniu finału wszystkimi autobusami, trolejbusami i tramwajami na obszarze ZTM, wolontariusze WOŚP będą mogli podróżować bez biletu. Wystarczy, że podczas kontroli okażą identyfikator (wzór poniżej) oraz kupon, który do pobrania jest obok, w załącznikach.

Zapraszamy wszystkich wolontariuszy, którzy w dniu finału będą musieli często przemieszczać się  do skorzystania z bezpłatnej jazdy komunikacją miejską! 

Додатки до статті