Sfotografuj tramwaj i weź udział w konkursie

Дата публікації: 11.09.2023

Zbliża się Dzień Otwarty Zajezdni Tramwajowej, który organizowany będzie 23 września w Będzinie. Z tej okazji Tramwaje Śląskie ogłosiły konkurs fotograficzny „Tramwaj na tle zabytków Zagłębia”. Do wygrania wartościowe nagrody rzeczowe.

Konkurs fotograficzny skupia się na Zagłębiu. To dlatego, że tegoroczny Dzień Otwarty odbędzie się w Będzinie, w jedynej zajezdni w tej części GZM.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać 3 zdjęcia (pliki .jpg o minimalnej rozdzielczości 240 dpi.) oraz skan wypełnionej i własnoręcznie podpisanej karty zgłoszeniowej, będącej załącznikiem do Regulaminu.

Fotografie przedstawiające „Tramwaj na tle zabytków Zagłębia” wraz z kartą zgłoszeniową można przesyłać do 19 września, 23:59 na adres e-mail: tramwaj@tram-silesia.pl.

Jury konkursu będzie oceniać pomysłowość, technikę i walory estetyczne. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe, których wręczenie, wraz z ogłoszeniem wyników konkursu, odbędzie się podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Będzinie w sobotę 23 września.

Zachęcamy do udziału!