Bezpłatne przejazdy na mecz i Polską Noc Kabaretową

Дата публікації: 26.10.2023

Ponad 1500 pojazdów będzie do dyspozycji uczestników niedzielnych imprez organizowanych w Zagłębiowskim Parku Sportowym w Sosnowcu. Bezpłatnie będzie można podróżować na podstawie biletów na mecz piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia i Polską Noc Kabaretową.

12 listopada, od 12:00 do 23:59, uczestnicy dwóch imprez organizowanych w Zagłębiowskim Parku Sportowym w Sosnowcu: meczu piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia i Polskiej Nocy Kabaretowej, będą mogli bezpłatnie korzystać z połączeń autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych na całej sieci ZTM. 

Podczas kontroli będzie wystarczyło okazać bilet wstępu, na któreś z wymienionych wydarzeń.

Dogodne połączenie, które pozwoli dotrzeć na imprezę i z niej wrócić, można wyszukać na stronie z rozkładami jazdy: rj.metropoliaztm.pl. 

Остання інформація
Графіка: Rozwijamy się na wiosnę. Od 1 marca w Transport GZM nowe możliwości
Rozwijamy się na wiosnę. Od 1 marca w Transport GZM nowe możliwości

Z taryfy Transport GZM znikają dotychczasowe bilety 30-dniowe i „kolorowe” Metrobilety. Wszystkie bilety 30-dniowe zmienią się w Metrobilety, a każdy Metrobilet daje możliwość podróżowania również Kolejami Śląskimi i POLREGIO. Do tego dochodzi uruchomiony kilka dni temu Metrorower, z którego posiadacze wszystkich biletów okresowych mogą korzystać bez dodatkowych opłat przez 60 minut dziennie. Autobusami, tramwajami, trolejbusami, koleją i Metrorowerami.

Графіка: Masz bilet na mecz Zagłębia? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz Zagłębia? Nie płacisz za podróż

Kibice, którzy wybierają się na mecze Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.