Bezpłatne przejazdy na mecz i Polską Noc Kabaretową

Data publikacji: 26.10.2023

Ponad 1500 pojazdów będzie do dyspozycji uczestników niedzielnych imprez organizowanych w Zagłębiowskim Parku Sportowym w Sosnowcu. Bezpłatnie będzie można podróżować na podstawie biletów na mecz piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia i Polską Noc Kabaretową.

12 listopada, od 12:00 do 23:59, uczestnicy dwóch imprez organizowanych w Zagłębiowskim Parku Sportowym w Sosnowcu: meczu piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia i Polskiej Nocy Kabaretowej, będą mogli bezpłatnie korzystać z połączeń autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych na całej sieci ZTM. 

Podczas kontroli będzie wystarczyło okazać bilet wstępu, na któreś z wymienionych wydarzeń.

Dogodne połączenie, które pozwoli dotrzeć na imprezę i z niej wrócić, można wyszukać na stronie z rozkładami jazdy: rj.metropoliaztm.pl. 

Najnowsze informacje
Grafika: Bezpłatnie na mecze
Bezpłatnie na mecze

Autobusy, tramwaje i trolejbusy będą do dyspozycji kibiców piłki nożnej, którzy odwiedzą Zagłębiowski Park Sportowy w Sosnowcu. Bezpłatnie będzie można podróżować na podstawie biletów na mecze: Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin i Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów.

Grafika: Komunikacja ZTM bezpłatnie podczas Śląskiego Festiwalu Nauki
Komunikacja ZTM bezpłatnie podczas Śląskiego Festiwalu Nauki

Od 9 do 11 grudnia będzie można korzystać ze wszystkich połączeń autobusowych, tramwajowych, trolejbusowych bezpłatnie. Wystarczy pobrać specjalny kupon, który umożliwi dojazd i powrót z wykładów, warsztatów i innych atrakcji wydarzenia, w tym ze specjalnego stoiska mobilnościowego.