Bezpłatne przejazdy na mecz i Polską Noc Kabaretową

Data publikacji: 26.10.2023

Ponad 1500 pojazdów będzie do dyspozycji uczestników niedzielnych imprez organizowanych w Zagłębiowskim Parku Sportowym w Sosnowcu. Bezpłatnie będzie można podróżować na podstawie biletów na mecz piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia i Polską Noc Kabaretową.

12 listopada, od 12:00 do 23:59, uczestnicy dwóch imprez organizowanych w Zagłębiowskim Parku Sportowym w Sosnowcu: meczu piłki nożnej Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia i Polskiej Nocy Kabaretowej, będą mogli bezpłatnie korzystać z połączeń autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych na całej sieci ZTM. 

Podczas kontroli będzie wystarczyło okazać bilet wstępu, na któreś z wymienionych wydarzeń.

Dogodne połączenie, które pozwoli dotrzeć na imprezę i z niej wrócić, można wyszukać na stronie z rozkładami jazdy: rj.metropoliaztm.pl. 

Najnowsze informacje
Grafika: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Grafika: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".