Komunikacja ZTM bezpłatnie podczas Śląskiego Festiwalu Nauki

Дата публікації: 06.12.2023

Od 9 do 11 grudnia będzie można korzystać ze wszystkich połączeń autobusowych, tramwajowych, trolejbusowych bezpłatnie. Wystarczy pobrać specjalny kupon, który umożliwi dojazd i powrót z wykładów, warsztatów i innych atrakcji wydarzenia, w tym ze specjalnego stoiska mobilnościowego.

Zbliża się Śląski Festiwal Nauki, który odbywać się będzie w Spodku i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dla uczestników przygotowane zostały m.in. wystawy, wykłady, pokazy naukowe, debaty - program: Wizualizacja Programu Festiwalu | Śląski Festiwal Nauki KATOWICE (slaskifestiwalnauki.pl). 

Aby ułatwić dojazd i powrót ze ŚFN, od 9 do 11 grudnia pasażerowie będą mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów wszystkimi autobusami, tramwajami i trolejbusami ZTM. Wystarczy pobrać kupon ze strony Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii: SFN_kupon_ZTM (metropoliagzm.pl i w razie kontroli go okazać.

Ponadto 11 grudnia zapraszamy na stoisko mobilnościowe, które bardzo łatwo będzie można znaleźć, ponieważ nieopodal zaparkowane będą żółte Metrorowery oraz autobus elektryczny Solaris Urbino 12. 

Остання інформація
Графіка: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Графіка: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".