Oferty pracy dla młodych specjalistów. Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej

Дата публікації: 27.04.2023

Podczas Dnia Otwartego i Dnia z Pracodawcą organizowanego przez Politechnikę Śląską przedstawicielki ZTM opowiedziały maturzystom i studentom o tajnikach pracy u organizatora transportu i o możliwościach rozwoju. Młodzi adepci transportu, inżynierii i logistyki dowiedzieli się m.in. gdzie szukać ofert pracy w ZTM oraz jak skorzystać ze staży i praktyk.

Na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej  w Katowicach pracodawcy spotkali się z maturzystami oraz ze studentami. Dzień Otwarty i Dzień z Pracodawcą stały się okazją do opowiedzenia o pracy w urzędzie zajmującym się organizacją transportu na obszarze ponad 50 gmin. Studenci kierunków z zakresu inżynierii, transportu, logistyki dowiedzieli się m.in. gdzie szukać ofert pracy w ZTM oraz jakie są jej korzyści. Z kolei maturzyści zachęceni zostali do składania podań na bezpłatne staże oraz praktyki, które pozwalają wiedzę teoretyczną przekuwać w konkretne korzyści dla mieszkańców.

Oprócz ZTM we wczorajszym Dniu Otwartym oraz Dniu z Pracodawcą wzięli udział m.in. PKP Cargo, Tramwaje Śląskie i Koleje Śląskie.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w wydarzeniu dr hab. inż. Piotrowi Folędze, prof. PŚ – dziekanowi Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej.

Przypominamy, że oferty pracy w ZTM znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej. 

Остання інформація
Графіка: Prace techniczne w systemie aplikacji moBiLET
Prace techniczne w systemie aplikacji moBiLET

W związku z zaplanowanymi pracami technicznymi w nocy z 6 na 7 czerwca od godziny 23:00 do 5:00 mogą wystąpić utrudnienia w ciągłości pracy systemu moBiLET oraz możliwości zakupu biletu przez Pasażerów.

Графіка: Honorowanie biletów kolejowych [Aktualizacja: 14.05., g. 8:43]
Honorowanie biletów kolejowych [Aktualizacja: 14.05., g. 8:43]

Honorowanie biletów Kolei Śląskich na liniach autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych obowiązywało dziś (14.05.24 r.) do godz. 8:30