Oferty pracy dla młodych specjalistów. Dzień Otwarty Politechniki Śląskiej

Дата публікації: 27.04.2023

Podczas Dnia Otwartego i Dnia z Pracodawcą organizowanego przez Politechnikę Śląską przedstawicielki ZTM opowiedziały maturzystom i studentom o tajnikach pracy u organizatora transportu i o możliwościach rozwoju. Młodzi adepci transportu, inżynierii i logistyki dowiedzieli się m.in. gdzie szukać ofert pracy w ZTM oraz jak skorzystać ze staży i praktyk.

Na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej  w Katowicach pracodawcy spotkali się z maturzystami oraz ze studentami. Dzień Otwarty i Dzień z Pracodawcą stały się okazją do opowiedzenia o pracy w urzędzie zajmującym się organizacją transportu na obszarze ponad 50 gmin. Studenci kierunków z zakresu inżynierii, transportu, logistyki dowiedzieli się m.in. gdzie szukać ofert pracy w ZTM oraz jakie są jej korzyści. Z kolei maturzyści zachęceni zostali do składania podań na bezpłatne staże oraz praktyki, które pozwalają wiedzę teoretyczną przekuwać w konkretne korzyści dla mieszkańców.

Oprócz ZTM we wczorajszym Dniu Otwartym oraz Dniu z Pracodawcą wzięli udział m.in. PKP Cargo, Tramwaje Śląskie i Koleje Śląskie.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w wydarzeniu dr hab. inż. Piotrowi Folędze, prof. PŚ – dziekanowi Wydziału Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej.

Przypominamy, że oferty pracy w ZTM znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej. 

Остання інформація
Графіка: Oświadczenie
Oświadczenie

Decyzją nr RKT-2/2018 Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że w okresie od 1 listopada 2015 r. do 31 grudnia 2017 r. KZK GOP stosował praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów.

Графіка: Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż

Uczestnicy meczu, który rozegrany zostanie w ArcelorMittal Park w Sosnowcu będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji ZTM.