Wspólnie dla Fundacji Świetlikowo

Дата публікації: 22.05.2023

ZTM włączył się w organizowany przez Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” mecz charytatywny „Giganci sportu i ekranu vs. Świetlikowo i przyjaciele”. Przy stoisku organizatora transportu można było porozmawiać o komunikacji w Tychach i nie tylko oraz otrzymać transportowy gadżet.

W minioną niedzielę na stadionie GKS Tychy odbył się emocjonujący mecz charytatywny dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje i stoiska. W akcję zaangażował się również ZTM. Przy stoisku można było uzyskać informacje dotyczące komunikacji miejskiej oraz otrzymać transportowy gadżet. Szczególną popularnością cieszyły się drobiazgi dla dzieci, w tym m.in. magnesy w kształcie autobusu, tramwaju i naklejki „Wzorowy pasażer”.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom od 2009 roku. Więcej informacji o Fundacji można znaleźć tutaj.

Остання інформація
Графіка: Świętujemy Dzień Dziecka z najmłodszymi Pasażerami
Świętujemy Dzień Dziecka z najmłodszymi Pasażerami

Nasze stoiska z drobnymi upominkami dla dzieci będzie można spotkać aż w czterech miastach, od 1 do 4 czerwca.

Графіка: Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż

Uczestnicy dwóch meczów rozgrywanych w ArcelorMittal Park w Sosnowcu będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji ZTM w dniu rozgrywek.