Wspólnie dla Fundacji Świetlikowo

Data publikacji: 22.05.2023

ZTM włączył się w organizowany przez Fundację Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” mecz charytatywny „Giganci sportu i ekranu vs. Świetlikowo i przyjaciele”. Przy stoisku organizatora transportu można było porozmawiać o komunikacji w Tychach i nie tylko oraz otrzymać transportowy gadżet.

W minioną niedzielę na stadionie GKS Tychy odbył się emocjonujący mecz charytatywny dla Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje i stoiska. W akcję zaangażował się również ZTM. Przy stoisku można było uzyskać informacje dotyczące komunikacji miejskiej oraz otrzymać transportowy gadżet. Szczególną popularnością cieszyły się drobiazgi dla dzieci, w tym m.in. magnesy w kształcie autobusu, tramwaju i naklejki „Wzorowy pasażer”.

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo” pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom od 2009 roku. Więcej informacji o Fundacji można znaleźć tutaj.

Najnowsze informacje
Grafika: Zmiana godzin otwarcia POP w Gliwicach
Zmiana godzin otwarcia POP w Gliwicach

22 kwietnia (poniedziałek) Punkt Obsługi Pasażera w Gliwicach będzie czynny do godziny 16:30.

Grafika: Informacja dla użytkowników aplikacji Mobilet
Informacja dla użytkowników aplikacji Mobilet

Operator aplikacji Mobilet zaplanował prace techniczne. W związku z nimi w nocy z 22 na 23 kwietnia mogą wystąpić przerwy w funkcjonowaniu usługi.