ZTM we wspólnej akcji z Policją. „Profilaktyczny głos drogowy” na katowickim rynku

Дата публікації: 24.10.2023

Dzisiaj funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Katowicach, przedstawiciele innych służb porządkowych oraz pracownicy ZTM będą przypominać o tym, dlaczego trzeba nosić odblaski i jak zadbać o bezpieczeństwo. Na katowickim rynku zorganizowane zostaną edukacyjne gry, zabawy oraz konkursy.

 „Świeć przykładem – noś odblaski” to główne hasło akcji, która odbędzie się 24 października na katowickim rynku. W ramach wydarzenia organizowanego przez Komendę Miejską Policji w Katowicach ZTM angażuje się na rzecz poprawy bezpieczeństwa, dlatego na uczestników wydarzenia czekać będą gry, konkursy i odblaskowe gadżety.

Zarząd Transportu Metropolitalnego co roku bierze udział w „Profilaktycznym głosie drogowym”, promując m.in. bezpieczne korzystanie z komunikacji miejskiej i bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Już dzisiaj na katowickim rynku oprócz stoiska ZTM będzie można spotkać ratowników medycznych, funkcjonariuszy Policji, Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego, Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, pracowników Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. 

 

Остання інформація
Графіка: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Графіка: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".