Konkurs "Poprawne przewożenie zwierząt"

Data publikacji: 26.08.2020

W związku z Międzynarodowym Dniem Psa ogłaszamy konkurs pt. "Poprawne przewożenie zwierząt".

Jak poprawnie przewozić zwierzęta w pojazdach komunikacji miejskiej ZTM? Zróbcie zdjęcie, na którym widnieje Wasz zwierzak domowy przewożony w naszych pojazdach zgodnie z przepisami. Ważne jest, aby na fotografii nie były widoczne osoby trzecie. Zdjęcie prześlicie na adres: pr@metropoliaztm.pl do 2 września (włącznie). Autorzy 10 najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni upominkami w postaci akcesoriów dla zwierząt.

Szczegółowy regulamin konkursu w załączniku obok.

Najnowsze informacje
Obsługa pasażerów w dobie koronawirusa [Aktualizacja: 1 VII]
Obsługa pasażerów w dobie koronawirusa [Aktualizacja: 1 VII]

W trosce o podróżnych oraz pracowników organizatora transportu, wprowadziliśmy wiele zmian w zakresie obsługi pasażerów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące obsługi pasażerów, m.in. w zakresie kupna i zwrotu biletów w czasie stanu epidemii.

ZTM uruchamia dwie kolejne metrolinie, które połączą siedem miast GZM
ZTM uruchamia dwie kolejne metrolinie, które połączą siedem miast GZM

M102 i M108 – to dwie kolejne autobusowe linie metropolitalne, które 7 sierpnia wyjadą na ulice siedmiu miast i gmin GZM. Będą jeździły ze zwiększoną częstotliwością kursowania, aby usprawnić codzienne podróże po Metropolii. Tego dnia uruchomiona zostanie również nowa linia uzupełniająca, która ułatwi mieszkańcom Tychów, Bierunia i Chełma Śląskiego dojazd w rejon kopalni KWK Piast.