Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

Data publikacji: 24.06.2024

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

W nocy z 1 na 2 lipca 2024 r. w godzinach 22:00 - 2:00 przeprowadzane będą serwisowe prace Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej. Oznacza to, że elektroniczne tablice zlokalizowane w pobliżu przystanków będą prezentowały rozkładowe godziny odjazdów autobusów, tramwajów i trolejbusów oraz że w portalu SDIP i aplikacjach mobilnych nie będą widoczne pozycje pojazdów.

Natomiast 2 lipca od godz. 20:00 do 3 lipca do godz. 17:00 będą przeprowadzane prace serwisowe systemu reklamacji. Oznacza to brak możliwości ich składania w tych godzinach poprzez portal i aplikację mobilną Transport GZM.

Przepraszamy za powyższe utrudnienia. Wspólnie z dostawcą oprogramowania pracujemy nad tym, aby prace serwisowe przebiegły możliwie jak najszybciej.

Najnowsze informacje
Grafika: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".

Grafika: Na Starganiec w Katowicach autobusem linii 275
Na Starganiec w Katowicach autobusem linii 275

Przypominamy, że 14 czerwca uruchomiona została linia na Starganiec w Katowicach. Podobnie jak w ubiegłym roku autobusy jeżdżą z centrów przesiadkowych Brynów i Ligota. Dzięki temu mieszkańcy zyskali łatwiejszy i bardziej ekologiczny sposób na dojazd do miejsca idealnie nadającego się do letniego wypoczynku.