Za nami tegoroczny Dzień bez Samochodu. Zobacz, co się działo

Дата публікації: 26.09.2022

22 września zachęcaliśmy do korzystania z autobusów, tramwajów i trolejbusów oraz dziękowaliśmy naszym Pasażerom za wybór ekologicznej formy transportu - komunikacji miejskiej. Oprócz bezpłatnych przejazdów dla posiadaczy dowodu rejestracyjnego przygotowaliśmy słodki poczęstunek, quiz i transportowe gadżety. Braliśmy także udział w edukacyjnej akcji Policji.

Jak co roku w Dniu bez Samochodu przygotowaliśmy dla Pasażerów atrakcje, które są formą podziękowania za korzystanie z komunikacji miejskiej. W autobusach można było spotkać hostessy, które rozdawały słodkie poczęstunki. Pasażerowie rozwiązywali quizy i ankiety. Korzystając z komunikacji miejskiej w tym wyjątkowym dniu, można było otrzymać ZTM-owe gadżety, a osoby, które miały przy sobie dowód rejestracyjny pojazdu nie płaciły za bilet.

Zarząd Transportu Metropolitalnego wziął także udział we wspólnej akcji edukacyjnej prowadzonej przez Policję "Dla każdego jest miejsce na drodze", której celem jest promowanie wzajemnej kultury wszystkich uczestników ruchu drogowego. Więcej o akcji można przeczytać tutaj.

 

Остання інформація
Графіка: Oświadczenie
Oświadczenie

Decyzją nr RKT-2/2018 Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że w okresie od 1 listopada 2015 r. do 31 grudnia 2017 r. KZK GOP stosował praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów.

Графіка: Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż

Uczestnicy meczu, który rozegrany zostanie w ArcelorMittal Park w Sosnowcu będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji ZTM.