Zmiana godzin otwarcia POP w Katowicach

Data publikacji: 01.08.2019

Tymczasowo zmienione zostają godziny otwarcia Punktu Obsługi Pasażera w Katowicach przy ul. Pocztowej.

Od 1 do 16 sierpnia Punkt Obsługi Pasażera w Katowicach przy ul. Pocztowej 10 będzie czynny w dni robocze w godzinach 11:00 - 18:00. Przypominamy, że w pobliżu, tj. na dworcu w Katowicach, znajduje się drugi Punkt Obsługi Pasażera. Jest on czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00, a w soboty od 9:00 do 15:00.

Najnowsze informacje
Grafika: Bezpłatne autobusy i tramwaje na mecz Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Bezpłatne autobusy i tramwaje na mecz Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola

Kibice, którzy wybierają się na mecz Zagłębia Sosnowiec ze Stalą Stalowa Wola, będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej. Wystarczy podczas podróży mieć ważny bilet na to spotkanie lub kartę kibica.

Grafika: Prace serwisowe tablic SDIP
Prace serwisowe tablic SDIP

W nocy z 28 na 29 kwietnia w godzinach 0:00 - 3:00 przeprowadzone zostaną prace serwisowe elektronicznych tablic Systemu Dynamicznej Informacji pasażerskiej. Oznacza to, że urządzenia tymczasowo nie będą wyświetlać godzin odjazdów autobusów, tramwajów i trolejbusów.