Bezpłatne przejazdy dla uczestników święta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Data publikacji: 01.07.2022

2 lipca wszyscy uczestnicy święta Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii będą mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów autobusami, tramwajami i trolejbusami. Wystarczy pobrać specjalny bilet.

Z okazji piątych urodzin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii przygotowano prawie 100 specjalnych wydarzeń i mikrowypraw po regionie. W związku z tym wszyscy uczestnicy święta GZM mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów pojazdami jeżdżącymi pod szyldem Zarządu Transportu Metropolitalnego. Wystarczy pobrać odpowiedni bilet, który dostępny jest na stronie www.kierunekgzm.pl, w zakładce "Bezpłatny transport". Szczegóły wydarzenia można znaleźć tutaj.

 

 

Najnowsze informacje
Grafika: Pod Arenę Katowice i z powrotem. Transport GZM uruchamia specjalne autobusy na koncert Miuosha
Pod Arenę Katowice i z powrotem. Transport GZM uruchamia specjalne autobusy na koncert Miuosha

Zarząd Transportu Metropolitalnego uruchomi dodatkowe autobusy na zaplanowany na 20 czerwca koncert Miuosha. Dzięki połączeniom uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość bezpośredniego dotarcia z centrum Katowic pod Arenę Katowice i z powrotem. Kursy będą realizowane nawet co 2 minuty.

Grafika: Kupon zamiast biletu. Bezpłatny transport z okazji Industriady
Kupon zamiast biletu. Bezpłatny transport z okazji Industriady

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia jest oficjalnym organizatorem transportu w trakcie trwania INDUSTRIADY. Uczestnicy tego święta będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej 13 i 14 czerwca w godzinach 6:00-23:59.