Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż

Data publikacji: 01.09.2023

Uczestnicy meczu, który rozegrany zostanie w ArcelorMittal Park w Sosnowcu będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji ZTM.

8 października rozegrany zostanie mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Sosnowiec - Polonia Warszawa. Uczestnicy wydarzenia będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji autobusowej, tramwajowej i trolejbusowej, w godz. 12:00-23:59.

Podczas podróży wystarczy okazać bilety wstępu na wydarzenie. 

Najnowsze informacje
Grafika: POP w Katowicach tymczasowo nieczynny
POP w Katowicach tymczasowo nieczynny

25 czerwca z powodów technicznych Punkt Obsługi Pasażera przy ul. Barbary 21a w Katowicach będzie tymczasowo nieczynny. Zapraszamy do pozostałych punktów. Przepraszamy pasażerów za te utrudnienia.

Grafika: Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM
Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM

Wraz z końcem roku szkolnego w komunikacji miejskiej Transport GZM zaczną obowiązywać wakacyjne rozkłady jazdy. Dzięki wprowadzanym przez gminy i Zarząd Transportu Metropolitalnego zmianom m.in. łatwiej będzie dojechać do popularnych kąpielisk. Poza tym na atrakcje związane z transportem zbiorowym mogą liczyć miłośnicy zabytkowych pojazdów.