Linią specjalną na OFF Festival

Data publikacji: 26.07.2023

4 sierpnia wraz z Miastem Katowice uruchomimy bezpłatną linię specjalną S1, która połączy ścisłe centrum Katowic, Muchowiec i Osiedle Paderewskiego.

Zbliża się Off Festival, który od 4 do 6 sierpnia będzie odbywał się na terenie Doliny Trzech Stawów. Wraz z Miastem Katowice uruchomimy bezpłatną linię specjalną S1, która będzie kursować przez centrum Katowic, Muchowiec i Osiedle Paderewskiego. Autobusy od 4 sierpnia do nocy z 6 na 7 sierpnia będą obsługiwać m.in. tymczasowy przystanek Muchowiec Lotnisko Pole Namiotowe 01 i 02 oraz przystanek Muchowiec Droga do Lotniska, który będzie najbliższym przystankiem miejsca festiwalu. 

Ponadto zmieni się trasa przejazdu linii 110, a linia 900 obsługiwać będzie dodatkowe stanowisko. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. 

 

 

Najnowsze informacje
Grafika: Oświadczenie
Oświadczenie

Decyzją nr RKT-2/2018 Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów uznał, że w okresie od 1 listopada 2015 r. do 31 grudnia 2017 r. KZK GOP stosował praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów.

Grafika: Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż

Uczestnicy meczu, który rozegrany zostanie w ArcelorMittal Park w Sosnowcu będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji ZTM.