Linią specjalną na OFF Festival

Data publikacji: 26.07.2023

4 sierpnia wraz z Miastem Katowice uruchomimy bezpłatną linię specjalną S1, która połączy ścisłe centrum Katowic, Muchowiec i Osiedle Paderewskiego.

Zbliża się Off Festival, który od 4 do 6 sierpnia będzie odbywał się na terenie Doliny Trzech Stawów. Wraz z Miastem Katowice uruchomimy bezpłatną linię specjalną S1, która będzie kursować przez centrum Katowic, Muchowiec i Osiedle Paderewskiego. Autobusy od 4 sierpnia do nocy z 6 na 7 sierpnia będą obsługiwać m.in. tymczasowy przystanek Muchowiec Lotnisko Pole Namiotowe 01 i 02 oraz przystanek Muchowiec Droga do Lotniska, który będzie najbliższym przystankiem miejsca festiwalu. 

Ponadto zmieni się trasa przejazdu linii 110, a linia 900 obsługiwać będzie dodatkowe stanowisko. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. 

 

 

Najnowsze informacje
Grafika: Zmodernizowana pętla w Rudzie Śląskiej Chebziu i zmiany w ruchu tramwajów
Zmodernizowana pętla w Rudzie Śląskiej Chebziu i zmiany w ruchu tramwajów

Po zakończeniu przebudowy pętli Chebzie i rozpoczęciu modernizacji torowiska wzdłuż ul. Dworcowej w Rudzie Śląskiej, wprowadzone zostaną liczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zaczną one obowiązywać od najbliższej soboty (25 maja) i obejmą ponad 10 linii tramwajowych.

Grafika: Juwenalia Śląskie 2024: Katowice uruchamiają bezpłatną linię autobusową na Trzy Stawy
Juwenalia Śląskie 2024: Katowice uruchamiają bezpłatną linię autobusową na Trzy Stawy

Miasto Katowice oraz Zarząd Transportu Metropolitalnego uruchamiają specjalną linię na studenckie Juwenalia. Autobusy, oznaczone jako S1, będą kursować między przystankami Katowice Sądowa a Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy. Przejazdy będą bezpłatne.