Masz bilet na mecz? Nie płacisz za podróż

Data publikacji: 15.02.2024

Uczestnicy meczu Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków, który rozegrany zostanie w ArcelorMittal Park w Sosnowcu, będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.

18 lutego 2024 r. odbędzie się mecz piłki nożnej w ArcelorMittal Park pomiędzy drużynami Zagłębie Sosnowiec – Znicz Pruszków. Tego dnia. posiadacze biletów na to wydarzenie, będą uprawnieni do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej w godzinach 12:00 - 24:00. Podczas podróży wystarczy okazać bilety wstępu na mecz.

Dogodne połączenie, które pozwoli dotrzeć na stadion i z niego wrócić, można wyszukać na stronie z rozkładami jazdy: rj.metropoliaztm.pl.

Najnowsze informacje
Grafika: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Grafika: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".