Zmiany w rozkładach jazdy linii 250 i 750

Data publikacji: 19.08.2022

Zwiększamy częstotliwość kursowania obu linii.

Od jutra (20 sierpnia) uruchamiamy dodatkowe kursy wczesnoporanne i późnowieczorne linii 750. Ponadto od poniedziałku (22 sierpnia) linia 250 kursować będzie częściej. 

Szczegółowe informacje oraz rozkłady jazdy wszystkich linii autobusowych, tramwajowych i trolejbusowych można znaleźć na stronie www.rj.metropoliaztm.pl. Bieżące informacje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej ZTM można sprawdzać m.in. w mediach społecznościowych - profil ZTM Info oraz w aplikacji M2GOInfo. 

Najnowsze informacje
Grafika: Ułatwienia, które usłyszysz, zobaczysz, dotkniesz - o inkluzywnej komunikacji miejskiej
Ułatwienia, które usłyszysz, zobaczysz, dotkniesz - o inkluzywnej komunikacji miejskiej

Zarząd Transportu Metropolitalnego podsumowuje rozwiązania, które przeznaczone są zwłaszcza dla osób ze szczególnymi potrzebami. W ich prezentacji pomogły osoby z niepełnosprawnościami oraz o obniżonej mobilności.

Grafika: Za nami tegoroczny Dzień bez Samochodu. Zobacz, co się działo
Za nami tegoroczny Dzień bez Samochodu. Zobacz, co się działo

22 września zachęcaliśmy do korzystania z autobusów, tramwajów i trolejbusów oraz dziękowaliśmy naszym Pasażerom za wybór ekologicznej formy transportu - komunikacji miejskiej. Oprócz bezpłatnych przejazdów dla posiadaczy dowodu rejestracyjnego przygotowaliśmy słodki poczęstunek, quiz i transportowe gadżety. Braliśmy także udział w edukacyjnej akcji Policji.