Bezpłatna linia specjalna na Juwenalia Śląskie

Data publikacji: 25.05.2023

Dzisiaj, jutro i w sobotę wszyscy uczestnicy Juwenaliów Śląskich mogą korzystać z bezpłatnej linii specjalnej S1, która usprawni dojazd i powrót z Muchowca.

Od kilku dni trwają Juwenalia Śląskie. Dzisiaj zaczyna się część koncertowa, dlatego ZTM uruchamia specjalną, bezpłatną linię S1, która zapewni dojazd i powrót z Muchowca. S1 kursować będzie co 12 minut przed koncertami i co 10 minut po zakończeniu wydarzenia. Szczegółowe informacje i rozkłady jazdy można znaleźć tutaj. 

Najnowsze informacje
Grafika: Rozwijamy się na wiosnę. Od 1 marca w Transport GZM nowe możliwości
Rozwijamy się na wiosnę. Od 1 marca w Transport GZM nowe możliwości

Z taryfy Transport GZM znikają dotychczasowe bilety 30-dniowe i „kolorowe” Metrobilety. Wszystkie bilety 30-dniowe zmienią się w Metrobilety, a każdy Metrobilet daje możliwość podróżowania również Kolejami Śląskimi i POLREGIO. Do tego dochodzi uruchomiony kilka dni temu Metrorower, z którego posiadacze wszystkich biletów okresowych mogą korzystać bez dodatkowych opłat przez 60 minut dziennie. Autobusami, tramwajami, trolejbusami, koleją i Metrorowerami.

Grafika: Masz bilet na mecz Zagłębia? Nie płacisz za podróż
Masz bilet na mecz Zagłębia? Nie płacisz za podróż

Kibice, którzy wybierają się na mecze Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.