Świąteczne życzenia

Data publikacji: 16.12.2019

W tym wyjątkowym okresie życzymy wszystkim radosnych Świąt, wspaniałego 2020 roku oraz wielu przejechanych wspólnie kilometrów!

Święta już niedługo. Z tej okazji chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Wam za to, że jesteście z nami, że podróżujemy razem. Komunikację publiczną tworzą nie tylko pracownicy Zarządu Transportu Metropolitalnego, ale również kierowcy, motorniczy, mechanicy pojazdów, firmy, które z nami współpracują, ale przede wszystkim - pasażerowie. Życzymy radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Życzymy Wam również bezpiecznych i komfortowych powrotów do domu. Pracujemy nad tym, by standard naszych usług był coraz lepszy. Dla Was codziennie podejmujemy starania dla poprawy i promocji transportu publicznego.

Dobrej zabawy w Sylwestra oraz pomyślności w nadchodzącym nowym roku. Do zobaczenia!

Najnowsze informacje
Grafika: POP w Katowicach tymczasowo nieczynny
POP w Katowicach tymczasowo nieczynny

25 czerwca z powodów technicznych Punkt Obsługi Pasażera przy ul. Barbary 21a w Katowicach będzie tymczasowo nieczynny. Zapraszamy do pozostałych punktów. Przepraszamy pasażerów za te utrudnienia.

Grafika: Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM
Nad wodę i w podróż w czasie. Rusza wakacyjna oferta Transport GZM

Wraz z końcem roku szkolnego w komunikacji miejskiej Transport GZM zaczną obowiązywać wakacyjne rozkłady jazdy. Dzięki wprowadzanym przez gminy i Zarząd Transportu Metropolitalnego zmianom m.in. łatwiej będzie dojechać do popularnych kąpielisk. Poza tym na atrakcje związane z transportem zbiorowym mogą liczyć miłośnicy zabytkowych pojazdów.