Świętujemy Dzień Dziecka z najmłodszymi Pasażerami

Data publikacji: 30.05.2023

Nasze stoiska z drobnymi upominkami dla dzieci będzie można spotkać aż w czterech miastach, od 1 do 4 czerwca.

Gminnym Dniem Dziecka w Pilchowicach, który odbył się w minioną niedzielę, ZTM rozpoczął cykl spotkań z najmłodszymi Pasażerami.

Stoiska organizatora transportu z gadżetami będzie można spotkać podczas wydarzeń organizowanych z okazji Dnia Dziecka w poszczególnych miastach.

1 czerwca zapraszamy na Dzień Dziecka w Bytomiu, dwa dni później będziemy w Mierzęcicach, a 4 czerwca na Finale Tygodnia Dziecka w Sosnowcu.

Oprócz tego nasze stoisko będzie czekać na uczestników tegorocznej edycji imprezy sportowej „Plaża Open” w Mysłowicach, która rusza w piątek 2 czerwca.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach! 

Najnowsze informacje
Grafika: Zmodernizowana pętla w Rudzie Śląskiej Chebziu i zmiany w ruchu tramwajów
Zmodernizowana pętla w Rudzie Śląskiej Chebziu i zmiany w ruchu tramwajów

Po zakończeniu przebudowy pętli Chebzie i rozpoczęciu modernizacji torowiska wzdłuż ul. Dworcowej w Rudzie Śląskiej, wprowadzone zostaną liczne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zaczną one obowiązywać od najbliższej soboty (25 maja) i obejmą ponad 10 linii tramwajowych.

Grafika: Juwenalia Śląskie 2024: Katowice uruchamiają bezpłatną linię autobusową na Trzy Stawy
Juwenalia Śląskie 2024: Katowice uruchamiają bezpłatną linię autobusową na Trzy Stawy

Miasto Katowice oraz Zarząd Transportu Metropolitalnego uruchamiają specjalną linię na studenckie Juwenalia. Autobusy, oznaczone jako S1, będą kursować między przystankami Katowice Sądowa a Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy. Przejazdy będą bezpłatne.