Zmieni się lokalizacja Punktu Obsługi Pasażera w Gliwicach

Data publikacji: 02.12.2022

Od 5 grudnia gliwicki POP będzie mieścił się w nowo otwartym Centrum Przesiadkowym. Pasażerowie w jednym miejscu będą mogli załatwić swoje sprawy i przesiąść się do wybranego środka transportu.

W Centrum Przesiadkowym w Gliwicach przygotowane zostały 32 przystanki, które obsługiwać będzie 44 linii komunikacji miejskiej ZTM. Oprócz tego od 5 grudnia na obszarze gliwickiego Centrum Przesiadkowego zacznie działać Punkt Obsługi Pasażera, który przeniesiony zostanie z Placu Piastów 2, na ulicę Składową.

Ze względu na przeprowadzkę, POP mieszczący się w dotychczasowej lokalizacji, 3 grudnia będzie nieczynny. Prosimy, by w tym dniu korzystać z innych kanałów sprzedaży biletów, m.in. z aplikacji i punktów sprzedaży.

Tymczasowy numer do POP w Gliwicach przy ulicy Składowej: 506 290 297.

Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia Punktów Obsługi Pasażera można znaleźć tutaj. 

Więcej o Centrum Przesiadkowym w Gliwicach pisaliśmy tutaj.

Najnowsze informacje
Grafika: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Grafika: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".