Zmieni się lokalizacja Punktu Obsługi Pasażera w Gliwicach

Data publikacji: 02.12.2022

Od 5 grudnia gliwicki POP będzie mieścił się w nowo otwartym Centrum Przesiadkowym. Pasażerowie w jednym miejscu będą mogli załatwić swoje sprawy i przesiąść się do wybranego środka transportu.

W Centrum Przesiadkowym w Gliwicach przygotowane zostały 32 przystanki, które obsługiwać będzie 44 linii komunikacji miejskiej ZTM. Oprócz tego od 5 grudnia na obszarze gliwickiego Centrum Przesiadkowego zacznie działać Punkt Obsługi Pasażera, który przeniesiony zostanie z Placu Piastów 2, na ulicę Składową.

Ze względu na przeprowadzkę, POP mieszczący się w dotychczasowej lokalizacji, 3 grudnia będzie nieczynny. Prosimy, by w tym dniu korzystać z innych kanałów sprzedaży biletów, m.in. z aplikacji i punktów sprzedaży.

Tymczasowy numer do POP w Gliwicach przy ulicy Składowej: 506 290 297.

Szczegółowe informacje o godzinach otwarcia Punktów Obsługi Pasażera można znaleźć tutaj. 

Więcej o Centrum Przesiadkowym w Gliwicach pisaliśmy tutaj.

Najnowsze informacje
Grafika: Bezpłatnie na mecze
Bezpłatnie na mecze

Autobusy, tramwaje i trolejbusy będą do dyspozycji kibiców piłki nożnej, którzy odwiedzą Zagłębiowski Park Sportowy w Sosnowcu. Bezpłatnie będzie można podróżować na podstawie biletów na mecze: Zagłębie Sosnowiec – Motor Lublin i Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów.

Grafika: Komunikacja ZTM bezpłatnie podczas Śląskiego Festiwalu Nauki
Komunikacja ZTM bezpłatnie podczas Śląskiego Festiwalu Nauki

Od 9 do 11 grudnia będzie można korzystać ze wszystkich połączeń autobusowych, tramwajowych, trolejbusowych bezpłatnie. Wystarczy pobrać specjalny kupon, który umożliwi dojazd i powrót z wykładów, warsztatów i innych atrakcji wydarzenia, w tym ze specjalnego stoiska mobilnościowego.