Przez wakacje odkrywamy Metropolię razem z ZTM

Data publikacji: 05.07.2019

Wszystkich fanów zgadywanek zapraszamy do udziału w naszej wakacyjnej zabawie. W ten sposób chcemy przedstawić ciekawe miejsca w Metropolii oraz zachęcić do skorzystania z naszej komunikacji.

Jeśli ktoś chce zdobyć gadżet z logo ZTM, powinien pilnie obserwować nasz profil na Facebooku. W czasie tegorocznych wakacji opublikowanych zostanie 8 fotografii. Każda z nich będzie zakryta – odsłanianie jej fragmentów odbywać się będzie na zasadzie puzzli. Opublikowane zdjęcie będzie miało widoczną jedną część. W przypadku braku odpowiednich odpowiedzi przez podanie: miasta, nazwy miejsca i przynajmniej jednej linii, którą można tam dojechać, odsłonięty zostanie kolejny puzzel, aż do udzielenia przez uczestnika konkursu prawidłowej odpowiedzi. Jeżeli po odsłonięciu całego zdjęcia, prawidłowa odpowiedź nie zostanie udzielona, wówczas ta część konkursu zostanie unieważniona. Czas publikacji będzie przypadkowy, średnio jedno miejsce w tygodniu. Osoba, która jako pierwsza poda prawidłową odpowiedź otrzyma nagrodę. Odpowiedzi należy udzielać wyłącznie pod postem. Inne formy nie będą akceptowane.

Każdorazowo na zwycięzcę czekać będzie zestaw drobnych gadżetów. W odpowiedzi na zwycięski post autor zostanie poproszony o podanie w prywatnej wiadomości hasła uprawniającego do odbioru nagrody i wskazania Punktu Obsługi Pasażera, w którym nastąpi jej odbiór. Nagroda, która nie zostanie odebrana do 13 września zostaje zwrócona organizatorowi.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Nie mogą brać w nim udziału pracownicy organizatora ani osoby niepełnoletnie (weryfikacja nastąpi przy odbiorze nagrody w POP). Czas trwania konkursu to dwa wakacyjne miesiące: lipiec i sierpień. Serdecznie zapraszamy do zabawy i zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu!

Załączniki do artykułu