Tymczasowa modyfikacja linii M109

Data publikacji: 04.11.2022

Zarząd Transportu Metropolitalnego, we współpracy z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza, wprowadzi tymczasowo obowiązujące zmiany w trasie przejazdu linii metropolitalnej M109. Jej uruchomienie zostało zaplanowane na 10 listopada.

Decyzja o wdrożeniu dodatkowych, tymczasowych modyfikacji w pierwszym okresie funkcjonowania linii metropolitalnej M109, jest wynikiem zgłaszanych do ZTM przez pasażerów sugestii. Uwagi te dotyczyły obejmujących linie regularne zmian, które zostały zaplanowane przez dąbrowski magistrat.

Wprowadzenie tymczasowych modyfikacji na linii M109 będzie obejmować dodatkową obsługę wszystkich przystanków na trasie, m.in. w dzielnicy Strzemieszyce będą to np. Strzemieszyce Sławkowska, Strzemieszyce Krzyż, Strzemieszyce Przejazd Kolejowy II, Strzemieszyce Stacyjna.

Szczegółowe informacje o zaplanowanych zmianach zostaną opublikowane w zakładce Aktualności – Komunikaty.

Najnowsze informacje
Grafika: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Grafika: Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec
Ikarusami bezpłatnie przez cały lipiec

29 czerwca uruchomiona zostanie pierwsza bezpłatna linia obsługiwana taborem historycznym. Kolejne połączenia zostały zaplanowane na następne, lipcowe weekendy. Wszystko w ramach imprezy pn. "Kierunek GZM".