Konkurs „Upoluj PESĘ”

Publication date: 05.01.2021

W związku z okresem noworocznym oraz feriami zimowymi przygotowaliśmy konkurs pt. „Upoluj PESĘ”. Do wygrania gadżety od ZTM oraz Pojazdów Szynowych Pesa Bydgoszcz.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Polub nasz Fanpage: https://www.facebook.com/ZarzadTransportuMetropolitalnego,
  • Prześlij zdjęcie lub wideo przedstawiające nowe tramwaje PESA 2017N na Fanpagu, o którym mowa wyżej, poprzez wiadomość prywatną lub mailowo na adres pr@metropoliaztm.pl.

Konkurs trwa od 5 stycznia 2021 r. do 17 stycznia 2021 r. do godziny 18.00. Wyniki ogłoszone zostaną 22 stycznia.

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na późniejsze publikacje zdjęć lub materiałów wideo. Szczegółowy regulamin konkursu w załączniku obok.

News
Obsługa pasażerów w dobie koronawirusa [Aktualizacja: 5 VI]
Obsługa pasażerów w dobie koronawirusa [Aktualizacja: 5 VI]

W trosce o podróżnych oraz pracowników organizatora transportu, wprowadziliśmy wiele zmian w zakresie obsługi pasażerów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące obsługi pasażerów, m.in. w zakresie kupna i zwrotu biletów w czasie stanu epidemii.

Dwie kolejne metrolinie od 3 lipca. M22 będzie jeździć o ponad 20 minut szybciej
Dwie kolejne metrolinie od 3 lipca. M22 będzie jeździć o ponad 20 minut szybciej

Zupełnie nowe połączenie między Katowicami a Bojszowami, które pozwoli skrócić czas przejazdu w tym kierunku nawet o ponad 20 minut – to linia M22, która po raz pierwszy wyjedzie 3 lipca. Z kolei linie 77 i 77N tego dnia zostaną przekształcone w linię M101, dzięki czemu wzrośnie częstotliwość kursowania na tej trasie.