Zmiana rozkładu jazdy linii autobusowej 51

Data publikacji: 14.11.2022

W związku z brakiem realizacji kursów ZTM wypowiedział kolejną umowę firmie A21. Organizator komunikacji znalazł już zastępstwo za wspomnianego przewoźnika, jednak konieczne jest wprowadzenie zmiany rozkładu jazdy linii 51.

Od 15 listopada obowiązywać będzie tymczasowy rozkład jazdy linii autobusowej 51. Zmiana obejmować będzie częstotliwość kursowania linii – do jednego kursu co godzinę. Jak zapewnia organizator komunikacji, cały czas trwają prace związane z podejmowaniem współpracy z firmami przewozowy, mającymi większe możliwości kadrowe.

Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym komunikacie. 

Najnowsze informacje
Grafika: Bezpłatnie autobusem, tramwajem, czy trolejbusem? Wystarczy pobrać kupon
Bezpłatnie autobusem, tramwajem, czy trolejbusem? Wystarczy pobrać kupon

Uczestnicy niedzielnego meczu rozgrywanego pomiędzy drużynami Zagłębie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich połączeń komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM. Wystarczy mieć przy sobie bilet wstępu i specjalny kupon.

Grafika: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Sosnowiec - sporo zmian w komunikacji tramwajowej
Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Sosnowiec - sporo zmian w komunikacji tramwajowej

Początek kwietnia przyniesie szereg zmian w organizacji ruchu tramwajowego na trasach łączących Katowice i Chorzów, Katowice i Sosnowiec oraz Świętochłowice i Chorzów. W jednych miejscach ruch tramwajów zostanie wznowiony, w innych wstrzymany. Wszystko to związane jest z realizacją zadań inwestycyjnych prowadzonych przez spółkę Tramwaje Śląskie S.A.