Pożar na placu postojowym w Bytomiu - informacje o utrudnieniach [13.05., godz. 20:40]

Publication date: 13.05.2024

Od godziny 16:30 nie występują już utrudnienia związane z nocnym pożarem, do którego doszło w Bytomiu. Do obsługi linii zostały włączone pojazdy rezerwowe.

W nocy z 12 na 13 maja na placu postojowym w Bytomiu doszło do pożaru nowych autobusów jednego z prywatnych przewoźników – firmy Pawelec. Spłonęło 10 pojazdów i 8 kolejnych zostało uszkodzonych.

Jako organizator komunikacji miejskiej – we współpracy z przewoźnikami – podejmujemy działania na rzecz zabezpieczenia realizacji połączeń, m.in. wykorzystywane są pojazdy rezerwowe innych firm przewozowych. Możliwe jest także przekazanie części zadań przewozowych innym przewoźnikom.

Prosimy o obserwowanie tego komunikatu. Będzie on aktualizowany o ewentualnie nowe informacje dotyczące utrudnień.

News
Graphics: Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]
Nocne prace serwisowe systemów SDIP i reklamacji [Aktualizacja: 28.06.2024 r., godz. 11]

W noc z 1 na 2 oraz 2 i 3 lipca 2024 r. przeprowadzane będą serwisowe prace. Pierwsze z nich będą dotyczyć Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, a drugie systemu reklamacji. W tym czasie niektóre funkcjonalności tych rozwiązań będą niedostępne.

Graphics: Free of charge by ‘Ikarus’ buses during the entire July
Free of charge by ‘Ikarus’ buses during the entire July

The first free line served by historical vehicles will be started on the 29th of June. The next connections have been planned for the next July weekends. All that within the event named ‘GZM Direction’.